Okleina meblowa PVC | Ergis.eu

Jeszcze niedawno szybka i prosta zmiana wyglądu czy koloru mebla nie była możliwa. Wykonane z drewna elementy wyposażenia domu były najczęściej olejowane lub malowane na dany kolor, co oznaczało, ze aby zmienić ich wygląd, trzeba było samemu je przemalować, a jak powszechnie wiadomo - proces ten wymaga dużego wysiłku i nakładu czasowego. Na całe szczęście dziś mamy dostęp do bardzo popularnych oklein PVC, które mogą posłużyć jako wykończenie mebla oraz mogą zostać wykorzystane do szybkiej zmiany jego wyglądu zewnętrznego.

Okleina meblowa PVC
obrazek prezentujacy

Okleina termokurczliwa do mebli - zastosowania

Okleina termokurczliwa do mebli - jak już zostało wspomniane - może służyć do wykończenia surowego mebla i nadania mu konkretnego wyglądu lub do zmiany istniejącego już mebla posiadającego określony wygląd. Innym zastosowaniem takiej okleiny jest również zabezpieczenie materiału, z którego wykonany jest mebel przed uszkodzeniami. Farba nie zapewni takiej ochrony przed zarysowaniami jak dobra folia okleinowa z PVC. Dodatkowo po usunięciu takiej folii, mebel będzie dalej wyglądać jak nowy.

Folia okleina meblowa - dla kogo?

Przede wszystkim dla osób, które pragną w łatwy sposób odmienić wygląd wykorzystywanych przez siebie mebli. Na rynku dostępne jest mnóstwo wzorów i kolorów folii do oklejania mebli, które to umożliwią. Wystarczy dobrać produkt spełniający nasze wymagania i potrzeby, a także taki, który mieści się w naszych możliwościach finansowych. To tez doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną zabezpieczyć użytkowany przez siebie mebel przed uszkodzeniami, dzięki czemu będzie on służyć przez wiele lat i jednocześnie będzie świetnie wyglądać.

Okleina na meble - gdzie kupić?

Okleina obecnie jest towarem dosyć powszechnym, można ją kupić m.in. w marketach budowlanych i sklepach meblowych. Najlepiej jednak nabyć ją u sprzedawcy, który ma szersze pojęcie na temat tego, co w zasadzie sprzedaje. Takim miejscem jest sklep Ergis, gdzie można znaleźć bardzo szeroki wybór różnego rodzaju oklein na meble, które prezentują się doskonale i jednocześnie charakteryzują się świetną trwałością i wykonaniem. Warto zaznaczyć również, że ceny dostępnych we wspomnianym sklepie oklein meblowych nie należą do wygórowanych.

Zdecydowałam się na zakup okleiny meblowej żeby odmienić wygląd stołu kuchennego i uważam, że był to bardzo dobry wybór. Mebel prezentuje się dużo lepiej niż wcześniej i obecnie realnie pasuje do pozostałych elementów aranżacji wnętrza.

Daria

Zastanawiałem się w jaki sposób mógłbym łatwo odnowić meblościankę w moim domu. Odpowiedź przyszła bardzo szybko - z użyciem wysokiej jakości okleiny meblowej. Dzięki niej cały proces przebiegł bardzo sprawnie i szybko, a ja nie musiałem się przy tym zbytnio wysilać.

Marcin

Dzięki okleinom meblowym wysokiej jakości mogłam w końcu odmienić meble w domu w sposób, w który chciałam. Zależało mi jednak na tym, by była to zmiana łatwo- odwracalna. Właśnie dlatego postawiłam na tem sposób zmiany wyglądu mebla.

Klaudia

Wysokiej jakości okleiny meblowe PVC pomogły mi błyskawicznie odmienić wygląd mebli w domu, na czym zależało mi najbardziej. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest oczywiście atrakcyjna cen, na co również zwróciłem uwagę podczas wyboru sposobu renowacji mebli.

Piotr

Mój wybór padł na wysokiej jakości folie do oklejania mebli PVC, ze względu na ich atrakcyjne ceny i szeroki wybór wzorów. Oprócz tego łatwo jest za ich pomocą zmienić wygląd całego mebla wykonanego z drewna czy tworzywa. Zdecydowanie wart uwagi produkt.

Natalia

Folie do oklejania mebli PVC to absolutnie wyjątkowe produkty, dzięki którym zmiana wyglądu mebla jest tak prosta, jak nigdy wcześniej. Bardzo cieszę się, że wybrałem właśnie ten materiał do wykończenia i ozdobienia swoich mebli - dzięki niemu prezentują się teraz fantastycznie.

Michał